گرین، رابرت

رابرت گرین، زاده ی 14 می 1959، نویسنده ی آمریکایی است.گرین در لس آنجلس بزرگ شد و به دانشگاه برکلی کالیفرنیا رفت. او سپس تحصیلات خود را در دانشگاه ویسکانسین-مدیسون پی گرفت. گرین قبل از نویسنده شدن، شغل های بسیار زیادی را تجربه کرد. او در سال 1995 به شکلی جدی نویسندگی را به عنوان شغل خود در نظر گرفت و اولین کتابش را سه سال بعد به انتشار رساند.رابرت گرین به همراه نامزدش که یک فیلمساز است، در لس آنجلس زندگی می کند. او به پنج زبان تسلط دارد و دانشجوی بودیسم نیز هست. گرین، عاشق شنا و دوچرخه سواری در کوهستان است.

رابرت گرین به خاطر کتاب‌هایش در حوزه استراژی، قدرت، مهارتهای چریگی و نفوذ شناخته می‌شود. او تاکنون 6 کتاب پرفروش چاپ کرده است: کتاب 48 قانون قدرت، کتاب قوانین طبیعت انسان، کتاب 33 استراتژی جنگ، کتاب چیرگی (استادی)، کتاب قانون پنجاهم و … .
رابرت گرین آخرین پسر یک خانواده یهودی است که در لس آنجلس بزرگ شده و در دانشگاه کالیفرنیا درس خوانده. به گفته خودش، قبل از نویسندگی، 80 شغل مختلف را امتحان کرده. پس زمینه نوشته‌های او از استراتژی، قدرت و نفوذ سرچشمه می‌گیرد و این موارد در اغلب کتاب‌هایش به چشم می‌خورد. رابرت گرین از معروف‌ترین نویسنده‌های این حوزه‌ها است.

گرین، رابرت

Showing all 2 results

Show:

.قوانین روزانه <> Ghavanin-e rouzaneh (The Daily Laws)

Highlights:

 قوانین روزانه: ۳۶۶ کاوش ذهنی درباره قدرت، اغواگری، چیرگی و سرنوشت انسان

The Daily Laws: 366 Meditations on Power, Seduction, Mastery, and Human Nature

Scroll To Top
Close
Close
Shop
Sidebar
0 Wishlist
0 Cart
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping