مجید

انتتشارات مجید از سال ۱۳۵۹و انتشارات به‌سخن در سال ۱۳۹۰فعالیت فرهنگی خود را به مدیریت آقایان علی و حمید جواهری بهرام آغاز کردند. در طول ۴۰ سال فعالیت در زمینه نشر، بیش از ۳۸۰ عنوان کتاب در زمینه‌های تاریخی ، ادبیات ، فلسفه و روانشناسی منتشر کرده و در این میان از استقبال خوب مردم کتابخوان برخوردار شده است.

این انتشارات با استفاده از نویسندگان ، شعرا و مترجمان مجرب سعی در ارایه و عرضه هر چه بهتر آثار خود داشته است. رسیدن بسیاری از کتاب‌های این انتشارات به چاپ‌های متعدد ، گواه این ادعا است.

آثار مشهور رمان نویسان بزرگ جهان از جمله: فئودور داستایفسکی ، گوستاو فلوبر ، جان اشتاین بک ، جورج اورول ، آلبر کامو ، گابریل گارسیا مارکز ، ژوزه ساراماگو، پائولو کوئلیو و … با ترجمه‌هایی فاخر از مترجمان مجربی چون: محمد قاضی ، ذبیح الله منصوری ، پرویز شهدی ، حمیدرضا بلوچ ، زهره روشنفکر و … در این انتشارات به زیور طبع آراسته شده و بسیاری از این اثار به چاپ‌های متعدد رسیده است.

در زمینه ادبیات ، آثاری چون: چرندپرند استاد علی اکبر دهخدا به کوشش سیدعلی شاهری ، سندباد نامه ، اثر محمد ظهیری سمرقندی با بازنویسی ساده و روان سیدعلی شاهری و بسیاری از کلیات شعرای بزرگ و بنام ایران. در زمینه ادبیات داستانی: مجموعه آثار جلال آل‌احمد، صادق هدایت، صمد بهرنگی و بزرگان دیگر داستان نویسی معاصر از دیگر آثار فاخری است که توسط نشر مجید منتشر شده است.

در زمینه فلسفه آثاری چون: «زندگی ، آثار و اندیشه‌های» فریدریش نیچه و «زندگی ، آثار و اندیشه‌های» فرانتس کافکا به قلم شیوای استاد منوچهر ترابی به زیور چاپ آراسته شده‌اند.

در زمینه روانشناسی عرفانی ، مجموعه ای از کارهای کریشنامورتی ، لوبسانگ رامپا  ، هرمان هسه و … در این انتشارات به چاپ رسیده‌اند.

مجید

Showing the single result

Show:
Scroll To Top
Close
Close
Shop
Sidebar
0 Wishlist
0 Cart
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping